Size bir telefon kadar yakınız
0212 495 36 42
Dil Seçin
tr

KLİMA SİSTEMLERİ

3 görüntülenme
KLİMA SİSTEMLERİ

Klima, soğutma sistemleri detaylı hesaplama ve titiz bir çalışma isteyen işlemdir. Yapılan işlemlerin kusursuz olması montaj sonrası kullanım esnasında sizin ve bütçenizin faydasına olacaktır. Sizlerde uygun klima seçimi, montajı, bakımı gibi ve aklınıza takılan tüm sorularınız için uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. İşlemler için bizi tercih etmenizin bir önemi olmaksızın sizlerden tek ricamız danışma olarak bizlere ulaşınız ve sizlere ücretsiz şekilde vereceğimiz tecrübelerimize dayanan yönlendirmeler doğrultusunda ilerleyiniz.

ERKA Teknik Klima Hizmetleri;

  • Bilirkişi Danışmanlığı

Ücretsiz keşif hizmetimiz ile çalışmanın yapılmasını istediğiniz ortamı profesyonel ekibimiz ile inceleyerek, sizlere en uygun cihaz seçimini, tasarruf sağlayacak konumu, ısıtma/soğutma kaybını önleyecek unsurları aktararak maximum performansı minimum yakıt ile alabilmeniz için fikirlerimizi siz değerli kullanıcılarımıza sunuyoruz.

https://www.erkateknik.com/klima-servisi-bakimi/

  • Montaj ve Söküm İşlemleri

Tarafınıza uygun cihaz seçimi yapıldıktan sonra kullanım yapılacak alana göre montaj işlemlerini ortam dekor ve uygunluğu göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde klima söküm veya klima değiştirme işlemlerinde de hasarsız bir işlem için elimizden gelen tüm titizliği gösteriyoruz.

https://www.erkateknik.com/klima-servisi-bakimi/

  • Klima Bakımı

Tüm cihazlarda olduğu gibi klimalarında bakımları yapılması gerekmektedir. Zamanında bakımı yapılmayan klimaların bozulması, sık arıza yapması ve ömrünün kısa sürmesi kaçınılmaz olacaktır. Buna nazaran ortamda soluduğunuz havada cihazın içerisinden geçtiği için filtreleri kirli tıkanmış veya tam görevini yerine getirmeyen cihazlardan sizlere gelen hava astım, bronşit ve benzeri solunum yolu hastalıklarına neden olmaktadır. Klima bakımını yaptırmamak sizlere her zaman gerek sağlığınız gerekse yakıt tüketiminin fazla sarf edilmesinden dolayı cebinize zararlı olacaktır. Sizler de kullandığınız cihazların bakımlarını yaptırmayı lütfen unutmayınız.

https://www.erkateknik.com/klima-servisi-bakimi/

  • Arıza Tespit, Tamir

Klimaların arıza tespit işlemleri diğer tüm işlemlerden bir tık daha önem gerektirmektedir. Yanlış bir teşhis sonucunda daha büyük sorunlar olacağı gibi eski sorunlarınız da yine aks edebilir. Kötü senaryolar da cihazların tamamen kullanılamaz hale geldiği de görüşmüştür. Sizlerin burada dikkat etmesi gereken “çantacı” diye tabir edilen kişilerden cihazlarınızı uzak tutarak kurumsal firmalar ve işini bile kişilerle çalışmayı tercih etmenizdir. Çalışacağınız kişi/kurumun bilgisi deneyimi tecrübesi referansları bu kriter belirleme işlemlerinde sizlere yardımcı olabilecek hususlardır.

ERKA TEKNİK – İletişim: 0212 495 3642

“İklimlendirme Sistemlerinde Kurumsal Ortağınız”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN