Size bir telefon kadar yakınız
0212 495 36 42
Dil Seçin
tr

Hakkımızda

ERKA Teknik ev tipi gazlı ısıtma cihazları – kombi servisi – olarak 2003 yılında hizmet vermeye başlamış olup, bünyesine kazan servisliğini ekleyerek faaliyetine devam etmektedir.

ERKA Teknik servis çalışanları, öncelikle yetkili servisi olduğumuz kurumların ürünlerinde olmak üzere her çeşit kombi ve kazan modeli üzerine eğitim alarak ve bir okul görevi gören atölyemizde, her çeşit ve marka doğalgazlı bireysel ve merkezi sistem ısıtma cihazları olan kombi & kazanları inceleyerek teknik bilgi ve becerilerini geliştirmişlerdir.

Hâli hazırda Rima – Ön Metal, Termoteknik, Gassero, Mimsan, Aktes, Termodinamik – Adarad ve Copa markalarının kazan – kaskat sistemleri, kombi, şofben yetkili servisi olup uzun yıllardır sadık ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

ERKA Teknik olarak temel prensiplerimiz çalışkanlık, dürüstlük, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir.

Halkalı – Küçükçekmece merkezli olan servisimiz Eyüp – İstanbul / Çorlu – Tekirdağ arasında kalan bölgede kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Soğuk kış aylarında sıcacık ev ve çalışma ortamlarında yaşamak herkesin hayali. ERKA Teknik olarak yetkili servisi olduğumuz markalar ve iş ortaklarımız ile bireysel ve toplu kullanım ısıtma sistemleri konularında sizleri bilinçlendirmek, verim kalitesine oranla minimum maliyet ile en uygun sistemleri kurmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Güven ve kalite ilkelerimizden sapmadan, bireysel, merkezi sistem ve sanayi tesisleri alanlarında ısıtma sektörünün yeniliklerini takip eden servis bazında ‘’öncü’’ olma özelliğini,  ‘’öncü ve lider’’ olarak sürdürmeyi hedef almış bulunmaktayız.