Size bir telefon kadar yakınız
0212 495 36 42
Dil Seçin
tr

Erka Teknik & Adarad

2 görüntülenme
Erka Teknik & Adarad

Adarad Döküm Ürünleri A. Ş. ile yapılan görüşmeler sonucunda imzalar atıldı!

Adarad firması İstanbul Avrupa yakası, Tekirdağ ve Çorlu bölgelerinde servis hizmetleri ERKA Teknik güvencesine emanet etti.

Tüm işlerimiz ve servisi olduğumuz değerli firmalarımız gibi Adarad A. Ş. İle de hız kesmeden ısı sistemleri sektöründe hizmetlerimize devam edeceğiz. Adarad A. Ş. Döküm panel radyatör ve döküm kazan kısımlarında senelere adını yazdırmış olduğu kalitesi ile tercih sebebi olmaya devam ederken satış sonrası ERKA teknik ile vereceği hizmet ile de tüm müşetrilerini memnun etme gayreti içerisindedir.

Bu anlaşmaların iki firma için hayırlı olmasını diler kullanıcılarımıza da güven getirmesiniz isteriz.

Adarad A. Ş. Hakkında

Adarad döküm ürünleri tesisi, Bursa-Ankara karayolu üzerinde 45. kilometrede İnegöl Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Tesis 1987 yılında Koç Holding tarafından Demirdöküm A.Ş. bünyesinde 245310 m² alan üzerine kuruldu ve 2002 yılında Demrad A.Ş. adını aldı. Toplam kapalı alanı 55449 m²  dir. Demrad A.Ş. Mayıs 2007 de Demirdöküm A.Ş. nin Vaillant gruba satılmasının ardından Demirdöküm den ayrılarak Koç holding bünyesinde faaliyet göstermeye başladı. 2008 yılının Eylül ayında ise Adametal A.Ş. Grubu tarafından satın alınarak Adarad A.Ş. adıyla faaliyetini sürdürmektedir.

Adarad A.Ş. , avrupa döküm ısıtma sektörünün önde gelen firmalarındandır. Adarad markası veya diğer markalarla üretimini yapmakta olduğu ürünler kat kaloriferleri, merkezi kazanlar, doğalgaz sobaları, döküm radyatörler, elektrikli ısıtıcılar ve döküm şöminelerdir. Üretiminin büyük kısmını avrupa, kuzey afrika ve ortadoğuya ihraç etmektedir.

Adarad A.Ş. bugün , 6 milyon adet döküm radyatör dilimi, 50 bin adet kat kaloriferi(70 kW a kadar), 5 bin adet merkezi sistem döküm kazan (70 kW ile 1 MW arası) ve 150 bin adet doğalgaz sobası üretim kapasitesine sahiptir.

Adarad A.Ş. Avrupa döküm radyatör pazarının %40  ını , Avrupa döküm kazan ve kat kaloriferi pazarının %4  ünü, Türkiye döküm radyatör pazarının %80 ini ve Türkiye döküm kazan ve kat kaloriferi pazarının %10  unu karşılamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN